Idec ABFD220N-G
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec ABFD220N-G.
IHS
Datasheet30 páginas8 anos atrás
Electro Sonic
Lectro Components
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2017-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descrições
Descrições de Idec ABFD220N-G fornecidas pelos seus distribuidores.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 2NO NON-ILL, 30mm MOUNTING 2NO CONTACTS, W/ FULL SHROUD
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXTENDED WITH FULL SHROUD, 2NO, MOM, GREEN