Honeywell ZM10E10E01
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)ZM10E10E0101200Bulk
22h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Honeywell ZM10E10E01.
IHS
Datasheet12 páginas15 anos atrás
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2010-07-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-12-21
LTD Date2020-12-21
Peças relacionadas
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Button Quick Connect 0.25A 125VAC 30VDC Screw Mount
C&K ComponentsTF2CFH8SP0060C
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsTF2CHK6SP0060C
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 5A 277VAC 74.57VA 0.17N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 3A 277VAC 74.57VA 0.08N Screw Mount
Switch Limit; Miniature Basic; Lever Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
Descrições
Descrições de Honeywell ZM10E10E01 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever 0.1A 250VAC 30VDC 0.34N Screw Mount Solder