HellermannTyton GT.75X1800
Grip Tie Roll, 180" Long, 0.75" Wide, PA6/PP, Black, 1 per Package
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para HellermannTyton GT.75X1800.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 páginas10 anos atrás
Datasheet3 páginas17 anos atrás
Datasheet1 páginas18 anos atrás
Datasheet1 páginas20 anos atrás
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+3.74%
Peças relacionadas
PanduitHLC3S-X0
Cable Tie, 12 in L, 3 in Max Bundle Dia., Black, Nylon, 222 lb Strength, 10 PK
PanduitHLS1.5S-X0
Cable Accessories Hook/Loop Cable Tie Nylon/Polyethylene Black
PanduitHLC5S-X0
CABLE TIE, CLINCHING, 457mm; Fastener Length - Imperial:18"; Metric:457mm; Width Imperial:0.75";
HellermannTytonGT.75X150C2
Grip Tie Strap, 15.0' x .75', PA6/PP, Black, GT-Series--Note:Price is for 100 Units
HellermannTytonCTM30C2
HellermannTyton CTM30C2 Cable Tie Anchor Mount, 0.86"x0.61", 0.2" Hole Dia, Black, 100/Pkg
ABB ControlFO350-40-0
Cable Tie, 13 in L, 3-1/2 in Max Bundle Dia., Black, Nylon, 40 lb Strength, 10 PK
Descrições
Descrições de HellermannTyton GT.75X1800 fornecidas pelos seus distribuidores.
HellermannTyton GT.75X1800 Cable Tie, Extended-Length, 15"L, 250lb, POM, Black, GT-Series, 1/Pkg
Tie Roll,Grip;Polyethylene (Hook),Nylon (Loop);Black;180 in.
Cable Ties, Polyethylene Black Bag
Replacement for Tessco Gt.75x1800
RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15'
Grip Tie Roll, 19.05Mm X 4.57M, Pa6/Pe, Black; Fastener Length - Imperial:-; Fastener Length - Metric:-; Fastener Width - Imperial:0.75"; Fastener Width - Metric:19.1Mm; Fastener Colour:Black; Cable Bundle Diameter Max:- Rohs Compliant: Yes |Hellermanntyton GT.75X1800