Grayhill 71E30-03-1-09S
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 09, Conta
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71E30-03-1-09S.
IHS
Datasheet14 páginas11 anos atrás
Sager Electronics
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Peças relacionadas
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 1/8" shaft, PC mount, 30°, 3 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, shorting
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD4G0311S
Switch Rotary 3P11T 11 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
Descrições
Descrições de Grayhill 71E30-03-1-09S fornecidas pelos seus distribuidores.
Rotary Switch, 9 Positions, SP9T, Latched, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Rotary SP9T 9 Round Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
71 Series 9 Position 115 VAC, 30 VDC Rotary Switch