Grayhill 71BF30-07-1-08N
Rotary Switch, 1/4 shaft, PC mount, 30° , 7 deck, 1 pole/deck, 8 position/pol
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71BF30-07-1-08N.
Sager Electronics
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 06, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
Descrições
Descrições de Grayhill 71BF30-07-1-08N fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC
0.25 A SP 8 Shaft PC Pins 30 VDC Rotary Switch
Rotary Switch, 8 Positions, SP8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-right Angle