Grayhill 71BF30-05-2-06N
Rotary Switch, 1/4 shaft, PC mount, 30° , 5 deck, 2 pole/deck, 6 position/pol
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71BF30-05-2-06N.
Sager Electronics
Future Electronics
Peças relacionadas
ElectroswitchC4D1006N-A
SWITCH, ROTARY;10 POLE;2-6 POSITIONS;5 DECKS;NON-SHORTING;0.5A;28VDC;SOLDER TERM.
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
ElectroswitchC4D0806N-A
Switch Rotary 8P6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.5A 125VAC 28VDC
Rotary Switch, 5 Positions, DP5T, Latched, Screw Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount
Descrições
Descrições de Grayhill 71BF30-05-2-06N fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Rotary Switch, 6 Positions, DP6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-right Angle