Grayhill 71B30-03-3-04N
Rotary Switch, 4 Positions, 3P4T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71B30-03-3-04N.
IHS
Datasheet14 páginas11 anos atrás
Master Electronics
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
ElectroswitchC4D0904N-A
Switch Rotary 9P4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.5/Electroswitch |Electroswitch C4D0904N-A
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 115VAC 28VDC Automotive
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 1/8" shaft, 30°, 3 deck, 2 pole/deck, 5 position/pole, non-shorting
NKK SwitchesTS3N
Rotary Switch, 10 Positions, Circular, Screw Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
ElectroswitchD4G0605N
Switch Rotary 6P5T 5 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
Descrições
Descrições de Grayhill 71B30-03-3-04N fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Rotary 3P4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
3P4T 3 30V 115V (BBM) , 19.05mm*47.85mm