Grayhill 56BP30-01-2-06N
Rotary Switch, 6 Positions, Dp6T, Latched, 0.2A, 30Vdc, 12 Pcb Hole Cnt, Solder Terminal, Screw
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 56BP30-01-2-06N.
JRH Electronics
Datasheet4 páginas8 anos atrás
Electro Sonic
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Flatted (3.17mm Dia) 56 DP6T 1 Rotary Switch 9.53mm 200mA 115V 2.520-6.481gfm
ROTARY SWITCH, 1/4 SHAFT, ADJUSTABLE STOP, PC MOUNT, 30 DEG. ,1 DECK, 2 POLE/DEC
ElectroswitchC5P0206N-RA
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins 1A 125V
ROTARY SWITCH, DP6T, 350 MA, 125V AC, PANEL MT., TH, PC PIN, KC SERIES
NKK SwitchesMRK206-A
NKK SWITCHES MRK206-A Rotary Switch, MR Series, Non Illuminated, 30 , 100 mA, 100 mA, 28 V
Descrições
Descrições de Grayhill 56BP30-01-2-06N fornecidas pelos seus distribuidores.
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 2, POSITIONS/POLE: 06, CONTA
Switch Rotary DP6T 6 Screwdriver Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC