Fastron 0805AS-R35J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 350nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 200mA 2Ohm DCR 0805 T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Fastron 0805AS-R35J-01.
IHS
Datasheet1 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Master Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2012-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrições
Descrições de Fastron 0805AS-R35J-01 fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.35uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0805 WIREWOUND CER IND 350nH 5%