Fastron 0402AS-018J-01
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Fastron 0402AS-018J-01.
IHS
Datasheet1 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Mouser
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2011-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrições
Descrições de Fastron 0402AS-018J-01 fornecidas pelos seus distribuidores.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0402 WIREWOUND CER IND 18nH 5%
0402 SMD Surface Mount Inductors 18nH 250 MHz 5% Tol
Compliant 25 Unshielded 5 % 18 nH SMD/SMT 0402 Ceramic
250MHz 3.1GHz 25 18nH 230m¦¸ ¡À5% 0402 1.2mm*700¦Ìm