TDK B57861S0103A039
Bulk 2 Through Hole Mount Ntc Thermistor Ntc Thermistor 2.41MM 155C 60MW 3988K
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B57861S0103A039.
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descrições
Descrições de TDK B57861S0103A039 fornecidas pelos seus distribuidores.
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Wire 3988K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC Elements, Nominal Resistance=10kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±1%
Thermistor, Ntc, 3988K, 10Kohm; Thermistor Type:Bead; Resistance (25°C):10Kohm; Product Range:B57861S Series; B-Constant:3988K; B-Constant Tolerance:± 1%; Probe Material:-; Lead Length:343.5Mm; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57861S0103A039