TDK B32560J6102K000
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32560J6102K000.
Burklin Elektronik
Datasheet46 páginas7 anos atrás
TME
Newark
Ciiva
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82MC1100DQ50K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm Bulk
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100AA50K
Cap Film 0.001uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
Descrições
Descrições de TDK B32560J6102K000 fornecidas pelos seus distribuidores.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.001uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 5.5mm(H) x 9mm(L)
CAP, 1000PF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia