TDK B32522N6105K000
Cap Film 1uF 450V PET 10%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32522N6105K000.
Burklin Elektronik
Datasheet44 páginas5 anos atrás
Newark
Ciiva
TME
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
PanasonicECQ-E4105KF
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2W105KH
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN4100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4105KFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4105KFB
Yageo GroupR60MR4100AA30K
Descrições
Descrições de TDK B32522N6105K000 fornecidas pelos seus distribuidores.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
MKT film capacitor, 1 µF, ±10 %, 450 V (DC), PET, 15 mm, B32522N6105K000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 450V DC, 11mm(W) x 18.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 450V
CAP, 1µF, 450V, 10%, PET; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 450V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32522 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Lead
Cap, Film, Pet, 1Uf, 450V, Rad; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:1Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):200V; Voltage(Dc):450V; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522N6105K000