Eaton SS-5H-3.15A-APH
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 300 V, SS-5H Series, Time Delay, Radial Leaded
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Eaton SS-5H-3.15A-APH.
TME
Datasheet5 páginas4 anos atrás
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-15.47%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Bel Fuse0697W4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H4000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697H4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Littelfuse0208004.MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 4 A, 350 VAC, TH, RoHS
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Fuses with Leads (Through Hole) 250V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Descrições
Descrições de Eaton SS-5H-3.15A-APH fornecidas pelos seus distribuidores.
Electric Fuse, Time Delay Blow, 3.15A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse Subminiature 300V Time Delay 2-Pin Thru-Hole Ammo Pack
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 3.15A SS-5H RAD IAL TD FUSE
300V 67A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 3.15A 8.5mm*4.3mm*8.35mm
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 300V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic Ammo PSE/TUV/VDE/cULus
Fuse, Slow Blow, Radial, Box, Board Mount, 3.15A, 300VAC, SS-5H Series | Eaton Electronics SS-5H-3-15A-APH
FUSE BRD MNT 3.15A 300VAC RADIAL
FUSE (SS-5H) T/D PCB 3.15A RAD
Pcb Fuse, Time Delay, 3.15A/300V, Radial; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating Vac:300V; Product Range:Ss-5H Series; Voltage Rating Vdc:-; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:100Arohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann SS-5H-3.15A-APH