Eaton SS-5H-1.25A-APH
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.25A 250V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic Ammo
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Eaton SS-5H-1.25A-APH.
IHS
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-35.59%
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Bel Fuse0697W1600-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 350VAC, 72VDC, 65A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0698Q1500-02
Electric Fuse, Fast Blow, 1.5A, 350VAC, 140VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697W1600-02
Littelfuse020801.5MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 1.5 A, 350 VAC, TH, RoHS
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.6A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Schurter0034.6617
Mst 250, 1.6 A, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse, Subminiature Fuse Rohs Compliant: Yes
Descrições
Descrições de Eaton SS-5H-1.25A-APH fornecidas pelos seus distribuidores.
Fuse Subminiature 1.25A 300V Time Delay 2-Pin Thru-Hole Ammo Pack
Ss-5H 300V Radial Td Fuse Ammo Pack/ Ammo Pack |Eaton Bussmann SS-5H-1.25A-APH
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.25A, 300Vac, 100A (Ir), Through Hole