Eaton DR124-220-R
Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 3.2A 64.8mOhm DCR T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Eaton DR124-220-R.
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+145%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.4A 0.053Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/88uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A/1.84A 0.0451Ohm/0.172Ohm DCR Automotive T/R