CUI Inc PEM1-S5-S12-S
PEM1 Series 1 W 2 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para CUI Inc PEM1-S5-S12-S.
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.83%
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-04-16
LTD Date2024-07-16
Peças relacionadas
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (26.5 X 10.5 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 125C
Recom PowerRBM-0512S
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 4.5V - 5.5V Input
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Descrições
Descrições de CUI Inc PEM1-S5-S12-S fornecidas pelos seus distribuidores.
12 Vdc, 0.083 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin SIP
Dc-Isolated 1W 4.5 5.5Vinput12V83Ma Single Unregu |Cui PEM1-S5-S12-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 4.5-5.5 Vdc input,12 Vdc, 83 mA, single unregulated output, SIP