CUI Inc EPS240025-P5N
Ac/dc Wall Mount Adapter 24V 6W
Obsolete
Página do fabricante
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-EPS240025-P5NContato
7d
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2018-08-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Triad MagneticsWSU240-0500
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU240 SERIES
Triad MagneticsWSU240-0500-R
Triad MagneticsWSU240-1000
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,1A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSU240 SERIES
30 W, Single Output, 24 VDC@1.25 A Datacom/Industrial Desktop AC-DC Power Supply
AC/DC 15W 24V Level VI Wall Mount Adapter, Clips with Barrel Output (clips sold separately)
AC/DC 15W 24V Desktop Adapter, C8 with Barrel Output, Meets Level VI Requirement
Descrições
Descrições de CUI Inc EPS240025-P5N fornecidas pelos seus distribuidores.