Cornell Dubilier SEK682M025ST
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 42mm) Radial 7.5mm 0.05 Ohm 2856mA 2000h 105°C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier SEK682M025ST.
IHS
Datasheet8 páginas4 anos atrás
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicECA-1EHG682
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2040mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicEEUHD1E682
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD 25V 6800muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
KYOCERA AVXUVR1E682MRD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 6800muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
KYOCERA AVXUVR1E682MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 6800muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConESMG250ELL682MMP1S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2880mA 2000h 85°C Bulk
Wurth Elektronik860010481027
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier SEK682M025ST fornecidas pelos seus distribuidores.
Capacitor; Al Electrolytic;6800uF;25VDC;20%;Radial;18mmdia.;42mmL;32VDC;2856
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High Temperature; Capacitance:6800µF; Voltage Rating:25VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; ESR:0.05ohm; Body Height:42mm; Body Diameter:18mm; Lead Spacing:7.5mm ;RoHS Compliant: Yes