Cornell Dubilier CG153U050W4C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier CG153U050W4C.
Master Electronics
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.85
Introduction Date1994-09-04
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Peças relacionadas
Cornell DubilierCGS153U050V4C
Cap Aluminum 15000uF 50V -10% to 75% (50.8 X 104.775mm) Clamp Mount Screw Terminal 0.019 Ohm 10000mA 85°C
Cornell DubilierDCMC163U050AB2B
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16000uF 50V -10%+75% 1.375x3.125
Cornell Dubilier500C153T050BC2B
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 15000uF 50V 10%+50%
NichiconLNT1V153MSE
Radial Can - Screw Terminals ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LNT 35V 15000muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
KYOCERA AVXLNR1J153MSE
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15000uF, Chassis Mount
KYOCERA AVXLNR1H153MSE
CAPACITOR ALUMINUM ELECTROLYTIC, 5000H 35 X 80MM, 1500UF 50V, NR SERIES
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier CG153U050W4C fornecidas pelos seus distribuidores.
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Screw Terminal 50V 15000uF | Cornell-Dubilier CG153U050W4C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 75% +Tol, 10% -Tol, 15000uF, Chassis Mount
Cap Aluminum Lytic 15000uF 50V -10% to 75% (63.5 X 104.775mm) Screw Terminal 0.009 Ohm 16800mA 2000h 85C
Aluminum Electrolytic Capacitor 15000Uf, 50V, +75, -10%, Screw; Rango De Producto:Serie Cg; Capacidad:15000Μf; Tolerancia, Capacitancia:+75%, -10%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:63.5Mm; Resistencia Esr:0.009Ohm; Altura:105Mm |Cornell Dubilier CG153U050W4C