Cornell Dubilier 381LX331M250K012
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 3000h 105C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier 381LX331M250K012.
IHS
Datasheet13 páginas12 anos atrás
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
PanasonicECO-S2EB331CA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 3000h 105°C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 250V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1200mA 3000h 105C Bulk
Cornell DubilierSLP331M180A3P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 180V 20% 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
NichiconLGU2F331MELC
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier 381LX331M250K012 fornecidas pelos seus distribuidores.
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 330uF 30X25
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor Polarized
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf, 250V, 20%, Snap-In; Rango De Producto:Serie 381Lx; Capacidad:330Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:250V; Diámetro:30Mm; Resistencia Esr:0.502Ohm; Altura:25Mm |Cornell Dubilier 381LX331M250K012
CAPACITOR ALUM ELEC 330UF, 250V, SNAP-IN; Capacitance:330µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:250V; ESR:0.502ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:25mm; Diameter:30mm; Capacitor Mounting:Through Hole