Cornell Dubilier 381LQ103M063K452
Cap Aluminum Lytic 10000uF 63V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 2000h 105C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier 381LQ103M063K452.
Master Electronics
Datasheet11 páginas4 anos atrás
Datasheet11 páginas6 anos atrás
New Yorker Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2004-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
United Chemi-ConESMH500VNN103MR45T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
United Chemi-ConEKMH500VSN103MA40T
United Chemi-ConEKMH630VSN103MA50T
Cap Aluminum Lytic 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 4400mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LX103M063A052
Cap Aluminum 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 3000h 105°C
PanasonicECOS1JA103EA
Cap Aluminum 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 3000h 105C Bulk
KYOCERA AVXUVR1H103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 50V 10000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier 381LQ103M063K452 fornecidas pelos seus distribuidores.
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 10000uF 63V 20% | Cornell-Dubilier 381LQ103M063K452
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22000Uf, 63V; Capacitance:22000Μf; Voltage(Dc):63V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Esr:0.033Ohm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 381LQ103M063K452