Cornell Dubilier 158CKH035M
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CKH 35V 1500muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier 158CKH035M.
Master Electronics
Datasheet3 páginas2 anos atrás
IHS
Farnell
New Yorker Electronics
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2000-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Wurth Elektronik860010578019
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Wurth Elektronik860010478019
United Chemi-ConEKMG350ELL152ML25S
SERIES: KMG; VOLT: 35; CAP: 1500; DIA X LENGTH: 16X25; PACKAGING: BULK
United Chemi-ConEKYB350ELL152MK25S
Cap Aluminum Lytic 1500uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 2530mA 10000h 105C Bulk
United Chemi-ConELZA350ELL152MK25S
Cap Aluminum Lytic 1500uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 2350mA 5000h 105C Automotive Bulk
PanasonicEEUFR1V152L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FR 35V 1500muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier 158CKH035M fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Aluminum Lytic 1500uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 0.1547 Ohm 1140mA 2000h 105°C
CKH Series 1500 uF 35 V ±20% Through Hole Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors, +105 °C General Purpose, Radial Lead 1500µF 35V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Through Hole Mount
CAPACITOR, CAP 1500 UF, TOL 20%, VOL-RTG 35 VDC, RADIAL, 16X25, ESR 0.1547 OHMS
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1500UF, 35V, 20%, RADIAL; Capacitance:1500µF; Voltage(DC):35V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 105°C; Polar 15M8207
Aluminum Electrolytic Capacitor 1500Uf, 35V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Ckh; Capacidad:1500Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:35V; Diámetro:16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:25Mm |Illinois Capacitor 158CKH035M