Switchcraft / Conxall W6882-10PG-528
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Switchcraft / Conxall W6882-10PG-528.
Peças relacionadas
Amphenol IndustrialPT06A-12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06E-12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P(SR)
Amphenol IndustrialPT06P-12-10P
Amphenol IndustrialPT06E-12-10PX
Descrições
Descrições de Switchcraft / Conxall W6882-10PG-528 fornecidas pelos seus distribuidores.
Standard Circular Connector Cbl End 10P M Sldr C ont 7.2mm Max Cbl
EN3 Cable Assembly, 5 Position Straight, Male to Strip and Tin, 5 Meter
Bayonet Lock,Male Pins,Plug 10pin Thermoplastic 3A , 49.59mm*23.5mm
Conxall MI WR CABLE 10#22 PIN LNG SDR Part Number W6882-10PG-528
Mini-Con-X Cable Plug Cable End Plug 10 Pin - Solder Contacts
Industrial Circular, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Twist Lock; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W6882-10PG-528