Switchcraft / Conxall W6880-10PG-528
Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Switchcraft / Conxall W6880-10PG-528.
IHS
Datasheet1 páginas9 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2016-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Switchcraft / Conxall W6880-10PG-528 fornecidas pelos seus distribuidores.
Standard Circular Connector Cbl End 10P M Crimp Cont 7.2mm Max Cbl
Mini-Con-X Cable Assembly, 3 Position Straight, Female to Strip and Tin, 2 Mete
Mini-Con-X Cable Plug Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Crimp Contacts
Conxall MI WR CABLE 10#22 PIN CRIMP Part Number W6880-10PG-528
Standard Circular Connector 49.53mm
MINI-CON-X CABLE END 10-PIN 2 MINI-CON-X
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W6880-10PG-528