Switchcraft / Conxall W5282-12SG-535
Conn Circular SKT 12 POS Solder Cup ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port Bulk
Preço e estoque
Descrições
Descrições de Switchcraft / Conxall W5282-12SG-535 fornecidas pelos seus distribuidores.
Multi-Con-X UV Plastic Cbl-Cbl 12 Socket - Solder Contacts Cable OD .35 - .40
Conxall MU WR CBL/CBL #20 SKT SDR 535 Part Number W5282-12SG-535
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 12pin Thermoplastic , 44.7mm
12P SKT CBL-CBL CIRC CONN SLDRMULTI-CONX
CONN RCPT FMALE 12P SOLDER CUP
Circular Connector, 12Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W5282-12SG-535