Switchcraft / Conxall W3282-12PG-321
Standard Circular Connector MU WR CBL 12 #20 PIN SDR 321
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Switchcraft / Conxall W3282-12PG-321.
Descrições
Descrições de Switchcraft / Conxall W3282-12PG-321 fornecidas pelos seus distribuidores.
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 12 Pin - Solder Contacts Cable OD .21 - .23
MULTI-CON-X CABLE END 12-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Circular Connector, 12Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3282-12PG-321