Coilcraft XPL2010-223MLC
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 0808
NRND
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft XPL2010-223MLC.
Farnell
Datasheet2 páginas3 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-3.65%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-02
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 350mA 1.5Ohm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNRH2410T220MN
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.3A 1.764Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRH2410T220MNV
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 300mA Embossed T/R
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen free
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Descrições
Descrições de Coilcraft XPL2010-223MLC fornecidas pelos seus distribuidores.
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 XPL2010 Series, 22 H, 20%, Shielded, 2 ohm, 390 mA RoHS Compliant: Yes
FIXED IND 22UH 390MA 2 OHM SMD
Power Inductors . XPL2010 Series
功率电感, 22uH, 0.39A, 20%, 25MHZ;
INDUCTOR, 22UH, 0.39A, 20%, PWR, 25MHZ; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 390mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 410mA; Product Range: XPL2010 Series; Power Inductor Case: 2mm x 1.9mm x 1mm; DC Resistance Max: 2ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; Self Resonant Frequency Min: 25MHz