Coilcraft 1008LS-333XJLC
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft 1008LS-333XJLC.
Coilcraft Direct
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+67.62%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 110mA 7.1Ohm DCR 1008 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 33uH ±5% 2.52MHz 25 Q-Factor Ferrite 110mA T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 255mA AXL Bag
Inductor RF Molded Bobbin Core 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.07A 5.6Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Descrições
Descrições de Coilcraft 1008LS-333XJLC fornecidas pelos seus distribuidores.
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.5MHz 22Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.2A 7Ohm DCR 1008 Automotive T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead fixed air core inductor 85C 19MHz 7Ohm 33muH