Coilcraft 1008LS-103XKLC
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
Win SourceWS-1008LS-103XKLC409285
14h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft 1008LS-103XKLC.
IHS
Datasheet2 páginas20 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Coilcraft 1008LS-103XKLC fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 7.9MHz 37Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.3A 2.95Ohm DCR 1008 Automotive T/R
OBSOLETE 10% tolerance no longer offered. Change 'K' to 'J' for 5% tolerance.