Coilcraft 0805AF-111XJRC
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft 0805AF-111XJRC.
IHS
Datasheet2 páginas3 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-40.32%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK2125R10J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 100nH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
Descrições
Descrições de Coilcraft 0805AF-111XJRC fornecidas pelos seus distribuidores.
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen free
Surface Mount High Frequency Inductor, 0805AF Series, 110 nH, 5%, 0805 [2012 Metric], 1.26 GHz RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 1.26GHz 50mOhm 110nH
INDUCTOR, 110NH, 5%, 1.26GHZ, RF, SMD; Inductance: 110nH; Product Range: 0805AF Series; DC Current Rating: 940mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.05ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 1.26GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0805 [2012 Metric]