Coilcraft 0603CT-22NXJLW
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-22NXJLW01Tape & Reel (7 in.)
3h
Fly-Wing Technology0603CT-22NXJLW1.964
11h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft 0603CT-22NXJLW.
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.22 ohm, 2.6 GHz, 500 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Ind Chip Wirewound 22nH 5% 250MHz 55Q-Factor Ceramic 500mA 0805 Embossed Plastic T/R
Wurth Elektronik744761122A
250MHz 3GHz 700mA 38@250MHz 22nH 220m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*1.05mm*1.25mm
Descrições
Descrições de Coilcraft 0603CT-22NXJLW fornecidas pelos seus distribuidores.
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 2.75GHz 220mOhm 22nH