Coilcraft 0402CS-6N8XJLU
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft 0402CS-6N8XJLU.
Peças relacionadas
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 250MHz 29Q-Factor Ceramic 0.7A 0.095Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wurth Elektronik744765068A
Ind RF Chip Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 680mA 0402
Inductor RF Wirewound 0.0062uH 5% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765062A
Rf Inductor, 6.2Nh, Ceramic, 0.76A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 744765062A
AISC Series 0603 6.2 nH ±5 % 700 mA 0.095 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Descrições
Descrições de Coilcraft 0402CS-6N8XJLU fornecidas pelos seus distribuidores.
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 4.8GHz 83mOhm 6.8nH
INDUCTOR, 6.8NH, 5%, 4.8GHZ, RF, SMD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0068uH 5% 250MHz 63Q-Factor Ceramic 0.68A 0.083Ohm DCR 0402 Automotive T/R / Kit Contents for C328A 0402CS Chip Inductors 23 values, 20 of each
INDUCTOR, RF, 6.8NH, 5%, 4.8GHZ, SMD; Product Range:AEC-Q200 0402CS Series; Inductance:6.8nH; Inductance Tolerance: 5%; High Frequency Inductor Case:0402 [1005 Metric]; Self Resonant Frequency Min:4.8GHz; DC Resistance Max:0.083ohm;;RoHS Compliant: Yes