Carling Technologies LT-2511-101-012
Toggle Switch, DPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Paddle Actuator, Panel Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Carling Technologies LT-2511-101-012.
Carling
Datasheet2 páginas13 anos atrás
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Carling Technologies2GK51-73
Switch Toggle ON None OFF DPST Bat Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
Carling Technologies2GK51-NBL8
Switch Toggle ON None OFF DPST Paddle Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
Carling Technologies6GK5B-73
Honeywell12TS95-2
Switch Toggle OFF ON DPST Round Lever Quick Conn 20A 277VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Toggle Switch, DPST, Latched, 15A, 12VDC, Solder Terminal, Lever Actuator, Panel Mount
Switch Toggle ON ON DPDT Flat Lever Quick Conn/Solder Lug 6A 250VAC Panel Mount with Threads