Broadcom 4N25-000E
Optocoupler, Transistor Output, 1 Channel, DIP, 6 Pins, 80 mA, 2.5 kV, 20 %
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Broadcom 4N25-000E.
Avago
Datasheet7 páginas11 anos atrás
Newark
Jameco
iiiC
DigiKey
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Lite-On4N37M
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 6-Pin PDIP
Lite-On4N28M
Lite-On4N27M
Vishay4N35
VISHAY 4N35 Transistor Output Optocoupler, 1 Channel, 5 kV, 100 %, 50 mA, DIP, 6 Pins
Vishay4N35-X001
NPN-Output dc-Input Optocoupler,1-CHANNEL,5.3kV ISOLATION,DIP ;RoHS Compliant: Yes
Descrições
Descrições de Broadcom 4N25-000E fornecidas pelos seus distribuidores.
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 6-Pin PDIP Tube
Avnet Japan
Phototransistor Optocoupler General Purpose Type | OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 6DIP
GENERAL PURPOSE TYPE Opto-coupler 2.5kVrms Transistor with Base 6-DIP TubeOPTOCOUPLER Transistor Output Optocoupler, 1-Element, 2500V Isolation
1.2V 3¦Ìs 3¦Ìs 3¦Ìs Transistor with Base 1 30V 2.5KV 0.08 3¦Ìs 20% 500mV DIP-6 7.3mm*6.5mm*3.5mm
Optocoupler Collector-emitter breakdown voltage: 70 V Operating temperature: -55...100 °C Approvals: UL / CSA / VDE Package: DIL-6 Input forward current: 80 mA
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR O/P; No. of Channels:1 Channel; Optocoupler Case Style:DIP; No. of Pins:6Pins; Forward Current If Max:80mA; Isolation Voltage:2.5kV; CTR Min:20%; Collector Emitter Voltage V(br)ceo:30V; Product Ra
Optocoupler; No. of Channels:1; Isolation Voltage:2500Vrms; Optocoupler Output Type:Transistor; Input Current Max:10mA; Output Voltage Max:30V; Package/Case:DIP-6; Breakdown Voltage Max:30V; CTR Min:20%; Fall Time, tf:3µs ;RoHS Compliant: Yes
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR O/P; No. of Channels:1; Voltage, Isolation:2500V; Output Type:Bipolar Transistor; Input Current:80mA; Voltage, Output Max:30V; Case Style:DIP-6; Operating Temperature Range:-55°C to +100°C; Approval Bodies:CSA, IEC/EN/DIN EN 60747-5-2; No. of Pins:6; Optocoupler Type:General Purpose; Temp, Op. Max:100°C; Temp, Op. Min:-55°C; Time, Fall:3000ns; Time, Rise:3000ns; Voltage, Vf Max:1.5V; Voltage, Vf Typ:1.2V; Current, If CTR:10mA; Ratio, CTR Min:20%; Terminal Type: