Bourns ZV50K1812401NIR1
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, ZV, 135 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns ZV50K1812401NIR1.
IHS
Datasheet23 páginas4 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-25.03%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Bourns ZV50K1812401NIR1 fornecidas pelos seus distribuidores.
135V 0.015W 710pF@1kHz 4.8J 65V 50V 82V 400A 1812 Varistors ROHS
ZV SMD MLV SERIES, 50V, 1812, 400A, 125C OPERATING TEMPERATURE
82V 400A 65V 50V 4.8J 1812 4.7mm*3.2mm*3.2mm
Varistor 50V 10% 400A 2-Pin 1812 T/R
Avnet Japan
Varistors ZV SMD 50V 10% 1812 NI Sn
RS APAC
Varistor, Mlv, 135V, 1812; Voltage Rating Vac:50V; Voltage Rating Vdc:65V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:135V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Peak Energy (10/1000Us):4.8J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV50K1812401NIR1