Bourns SRU1028A-6R8Y
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.5A 33mOhm DCR Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRU1028A-6R8Y.
IHS
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Newark
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 3.9A 0.033Ohm DCR T/R