Bourns SRR1280A-821K
Ind Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 700mA T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRR1280A-821K.
Newark
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Datasheet3 páginas12 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.73A 1.5Ohm DCR T/R
Ind 820.00 Uh 0.750 A 1000.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-821K
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.8Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.17A 7.1Ohm DCR AXL T/R
Descrições
Descrições de Bourns SRR1280A-821K fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
1KHz 1.4MHz 940mA 700mA 20@1KHz 820¦ÌH 1.5¦¸ ¡À10% SMD,12.5X12.5MM , 12.5mm*12.5mm*8mm
FIXED IND 820UH 700MA 1.5OHM SMD
SRR1280A Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 820muH
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr1280A Series, 820 H, 10%, Shielded, 1.5 Ohm, 700 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1280A-821K