Bourns PWR220T-35-7R50J
Res Thick Film 7.5 Ohm 5% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns PWR220T-35-7R50J.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Electro Sonic
Farnell
element14 APAC
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-58.55%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
TraceParts
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Stackpole ElectronicsTR35JBD7R50
Res Power Film 7.5 Ohm 5% 2.5/35W ±100ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Stackpole ElectronicsTR50JBD7R50
TR Series 7.5 Ohm ±5 % 50 W Through Hole Fixed Resistor - TO-220-2
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 7.5ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 8.2ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F7R5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 7.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Bourns PWR220T-35-7R50J fornecidas pelos seus distribuidores.
TO-220-2Full Pack FIXED RESISTOR PWR220T-35 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 35W 7.5Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors 7.5Ω 35W ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
PWR220T-35 THICK FILM FIXED RESISTOR TO-220,7.5OHMS 5% 35W +/-100PPM
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 7.5ohm, 16.2019V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res, 7R5, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:7.5Ohm; Product Range:Pwr220T-35 Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:250V; Resistor Technology:Thick Film Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR220T-35-7R50J