Bourns PM518S-270-RC
Ind Power Shielded Bobbin Core 27uH 30% 100KHz 10.2Q-Factor Ferrite 750mA T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns PM518S-270-RC.
IHS
Datasheet3 páginas7 anos atrás
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Bourns PM518S-270-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 27uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 27UH 750MA 320MOHM SMD
750mA 27uH ±30% 800mA SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS
Ind5.8X5.8X1.8Mm,27Uh30%0.75A,shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM518S-270-RC