Bourns PM2120-3R9M-RC
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns PM2120-3R9M-RC.
IHS
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 15.1A Box
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2300HT-3R9V-RC
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.98A 0.076Ohm DCR T/R
Inductor Power Drum Core 3.9uH 20% 1KHz Ferrite 9A 0.006Ohm DCR RDL
API Delevan2256-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4922R-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
Descrições
Descrições de Bourns PM2120-3R9M-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 3.9uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
INDUCTOR TOROID SMD
Power Inductor, 3.9Uh, 18A, 20%; Product Range:Pm2120 Series; Inductance:3.9Μh; Rms Current (Irms):18A; Dc Resistance Max:4Mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:20.83Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2120-3R9M-RC