Bourns PM1812-R33K-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 330nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns PM1812-R33K-RC.
Newark
Master Electronics
Peças relacionadas
330 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 605 mA 280mOhm Max 1812 (4532 Metric)
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.55Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK2125R33K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
Descrições
Descrições de Bourns PM1812-R33K-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
FIXED IND 330NH 605MA 280MOHM SM
Smd Inductor, 330Nh, 605Ma, 10%, 165Mhz, Full Reel; Inductance:330Nh; Dc Resistance Max:0.28Ohm; Self Resonant Frequency:165Mhz; Dc Current Rating:605Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Pm1812 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-R33K-RC