Bourns 9250A-561-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 560nH 10% 25MHz 43Q-Factor Ferrite 490mA AXL Bag
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns 9250A-561-RC.
IHS
Datasheet3 páginas6 anos atrás
_legacy Avnet
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
API Delevan1641-561K
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
API Delevan1641R-561K
API DelevanS1210R-561K
INDUCTOR, RF, IND 0.56UH, TOL+/-10%,CUR 619MA, SMT, CASE 1210,DCR 0.5 OHMS, SRF 200MHZ
Ind RF Choke Bobbin Core 560nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 950mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descrições
Descrições de Bourns 9250A-561-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 560NH 490MA 330MOHM TH
Ind4.11X10.41Mm,0.56Uh10%0.49A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 9250A-561-RC
490mA 560nH Color Circle Coils Inductor ±10% 490mA 43@25MHz Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS