Bourns 4610X-101-101LF
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns 4610X-101-101LF.
Newark
Datasheet3 páginas5 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.37%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063101P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Bourns 4610X-101-101LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES THKFLM NET 100 OHM 2% 1.25W 100PPM/ C BUS 10SIP PIN TH
9 ±2% 100Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR, 100 OHMS, 1.25 W, 2 %, 100 V (MAX.), 100 PPM/ DEGC, SIP
100¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 200mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
CONFORMAL SIP,10PIN,BUSSED, 100,2%,LOW,BULK,HAZMAT<AZ
Resistance:100Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Elements:9Elements; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:10Pins; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw; Product Range:4600X Series Rohs Compliant: Yes |Bourns 4610X-101-101LF.