Bourns 4605X-101-560LF
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns 4605X-101-560LF.
IHS
Datasheet3 páginas5 anos atrás
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-101-560LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Descrições
Descrições de Bourns 4605X-101-560LF fornecidas pelos seus distribuidores.
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 56Ohm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010