Bel Fuse 0685F1250-01
Fuse Chip Fast Acting 1.25A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bel Fuse 0685F1250-01.
Master Electronics
Datasheet4 páginas10 anos atrás
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Bel Fuse0685F1500-01
Fuse Chip Fast Acting 1.5A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Bel Fuse0679L1500-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel FuseC1Q 1.5
SMD Fuse, Very Fast Acting, 1.5 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Littelfuse0451001.MR
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 1 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse251001L
251001L - Littelfuse 0251001.VXL, VERY FAST-ACTING PICO II FUSE WITH AXIAL LEADS, Voltage: 125VAC, Amp Size:1
Descrições
Descrições de Bel Fuse 0685F1250-01 fornecidas pelos seus distribuidores.
Electric Fuse, Fast Blow, 1.25A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
SMD Fuse, Fast Acting, 1.25 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], CF1
63V 125V 0.023A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.25A 1206 3.2mm*1.58mm
C1F 1.25 (0685F1250-01) 1206 SMT Fuse Fast Acting 1.25A
FUSE, SMD, 1.25A, FAST ACTING, 1206; Fuse Current:1.25A; Product Range:C1F Series; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating V DC:63V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:1206; Breaking Capacity Current AC:100A; Breaking RoHS Compliant: Yes