Advanced Energy BXB75-48S3V3FLTJ
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 15A 50W 9-Pin Half-Brick
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Advanced Energy BXB75-48S3V3FLTJ.
IHS
Datasheet4 páginas18 anos atrás
Mouser
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Peças relacionadas
Advanced EnergyALD18F48-SL
Isolated DC/DC Converters 50W 36-75Vin Single 3.3V 18A
Advanced EnergyALD18F48N-SL
Isolated DC/DC Converters 50W 3.3V@18A 36-75Vin NEG
Murata Power SolutionsULT-3.3/7.5-D48P-C
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 7.5A 24.75W 8-Pin 1/32-Brick T/R
Advanced EnergyAEO30F48N-6L
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 99W, Hybrid
TDK-LambdaPAH150S48-2.5/V
Module DC-DC 1-OUT 2.5V 35A 87.5W 9-Pin Half-Brick
TDK-LambdaPAH200H48-3R3
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 60A 198W 10-Pin Half-Brick
Descrições
Descrições de Advanced Energy BXB75-48S3V3FLTJ fornecidas pelos seus distribuidores.
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 50W, Hybrid
DC/DC Converters Isolated 50W 3.3V 15A
DC/DC Converter; No. of Outputs:1; Power Rating:50W; Output Voltage:3.3V; Output Current:15A; Approval Bodies:UR, CSA, VDE; Supply Voltage:48V; DC/DC Converter Mounting:Through Hole; DC/DC Converter Type:Isolated ;RoHS Compliant: Yes