Aries 20-350000-11-RC
350000 Series 20 Pin 7.62mm Pitch DIP Socket Adapter
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Aries 20-350000-11-RC.
IHS
Datasheet1 páginas11 anos atrás
Future Electronics
Factory Futures
Mouser
DigiKey
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.27%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity2-1571994-0
CONN, IC SOCKET, SIP,20,CLOSED,500 SERIES, SOLDER,0.1" PIN SPCNG, STRAIGHT,3A
DUAL IN-LINE SOCKET, DIP, 20 OPEN, THRU-HOLE 0.3", SOLDER TAIL, 3A, 110 SERIES
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
TE Connectivity3-1437530-5
IC Socket, SIP; Screw Machine; Standard; 20; Beryllium Copper; Gold; 0.125 in.
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, SIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.1mm Row Spacing, Solder
Descrições
Descrições de Aries 20-350000-11-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC DIP ADAPTER
Conn SOIC-DIP Adapter RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole