API Delevan 1025R-20J
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Axial WIRE fixed air core inductor 125C 230MHz 1Ohm 1muH
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para API Delevan 1025R-20J.
IHS
Datasheet1 páginashá 0 anos
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+3.34%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Wirewound 1uH 5% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.37A 1.75Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 700mOhm DCR 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 1210 Blister Plastic T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 400mA T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 1uH 5% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 370mA 1.8Ohm DCR 1008 T/R
Descrições
Descrições de API Delevan 1025R-20J fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core
FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
Fixed Inductors 1uH 5% 1ohm Molded Unshield Coil