APEM QS81XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 10mm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM QS81XXHY220.
IHS
Datasheet5 páginas3 anos atrás
Datasheet5 páginas6 anos atrás
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM QS81XXHY220 fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR 8MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER YELLOW 220VAC SOLDER
APEM 8 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Solder Lugs Terminals
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, YELLOW
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 8 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS81XXHY220
8 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR
INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 220V